• Profesyonel Fotoğraf Çekimi

  Firmanızı kurumsallaştırmak için profosyonel fotoğraf çekimi yapılması, ürünün daha kolay satılmasında çok önemli bir rol oynuyor. Firmanızı kurumsallaştırmak için sizi Feb Tasarım'a bekleriz..

 • Ürün Çekimleri

  Ürünlerin cep telefonları ile amatörce çekilerek siteye konulması ürünlerin satışında olumlu bir etki oluşturmayacaktır. Ürünün kaliteli ve ucuz olması internet ortamında satışı için yeterli değildir. Ürün hakkında müşteride olumlu bir izlenim bırakmanın yolu ürünün görselliğini profesyonelce ön plana çıkarmaktır. Size bu hizmeti cazip fiyatlar ile sunuyoruz.

 • Grafik Tasarım

  Görsel tasarımları sunuma hazırlama, montajlama, stilize etme, görseldeki albeniyi artırarak ilgi çekme sanatına "Grafik Tasarım" denir. Tasarımı hazırlayan kişilerede sanatkar dememiz oldukça yerinde bir bakış açısı olacaktır. Grafik tasarım işleriniz titizlikle yapılır.

 • Kurumsal Kimlik Çalışmaları

  Eğer girişiminizin başarılı olması, sektöründe lider bir konuma yükselmesi gibi hayalleriniz varsa, gerçekleşmesi için de bir uygulama planı, stratejiniz vardır. BU uygulama aşamasında deneyimsiz girişimlerin atladıkları bir nokta, kurumsal kimlik tasarımı hususundaki tutumları olmaktadır. Bir girişimi, ölümsüz yapan ve piyasasında sağlam, kaliteli vizyon sahibi kılan yegane şey, kimliktir. Ama deneyimsiz veya kurumsal kimlik kazanma konusunda artı ve eksi değerlendirme yapmayan kuruluşlar, uçurumun kenarındakilerden farksız bir maceraya atıldıklarını, çalışmalarının geri dönüşümlerini alamamalarından anlıyorlar. Dikkat ediniz bu kişilerin ikinci girişimlerinde ilk yaptıkları çalışma, kurumsal kimlik tasarımıdır.

 • Ambalaj Tasarımları

  Markanız varsa bu markanızın amblem ve logosu da olması gerekir. Bunların dışa pazarlaması da ambalaj yoluyla olur. Ambalaj ürünün muhafazasını sağlamak için üretilmiştir. Tabi bu sadece ürün muhafazası yada taşınmasında kalmıyor, markaların reklamları da bu şekilde herkese ulaşabiliyor.

 • Katalog Çalışmaları

  Katalog tasarım çalışması firmalar hakkında net ama detaylı bilgiler veren görsellerle zenginleştirilmiş bir nevi firma tanıtım rehberidir. Her bir firma kendini kaliteli ev detaylı bir şekilde anlatıma sahip olan katalog tasarımına ihtiyaç duymaktadır. Önemli olan gerçek anlamda kaliteli bir çalışma ortaya çıkartarak piyasanın yapılmamış özel bir kataloğuna sahip olabilmektir. Tüm katalog çalışmalarınız yapılmaktadır.

 • Slogan Çalışmaları

  Bırakın firmanıza en uygun sloganı piyasa araştırması yaparak biz bulalım!

 • Amblem, Logo, Çalışmaları

  Firmanızın akılda kalırlığını arttıran, sizi kurumsallaştıran logonuz sıradan olmamalı. Özgün logo, amblem çalışmaları yapılmaktadır.

 • Broşür, Afiş, Bülten Tasarımları, Dergi İlanı

  Firmanızın tanıtımında önemli rolü olan; broşür, afiş, bülten tasarımı, dergi ilanı gibi çalışmalarınız yapılmaktadır.

 • Medya Tanıtım Çalışmaları ve Promosyon Ürünler

  PR çalışmaları, promosyon ürünleri hizmeti verilmektedir.

 • Bilboard, Tabela, Outdoor Tasarım ve Prodüksiyon Hizmetleri

  Firmanızın tanıtımı için, kapak çalışmalar olan Bilboard, Tabela, Outdoor Tasarım ve Prodüksiyon Hizmetleri verilmektedir.

 • Matbu Evraklar

  Günlük işlerinizde kullandığınız matbu evraklarınız hazırlanmaktadır.

 • Nikah Şekeri, Düğün Davetiyeleri

  Özel günlerinizde de yanınızdayız. 100lerce seçenek arasından dilediğiniz nikah şekeri, düğün davetiyesini seçebilirsiniz..